İstanbul Müzik ve Resim Kursu

İstanbul Yan Flüt Kursu

Vivonya Sanat

Yan Flüt Dersi Soruları

Yan flüt dersleriniz nasıl işleniyor?

Yan flüt derslerimizi haftada 1 gün 1 saat olarak yapıyoruz. Hafta içi veya hafta sonu uygun olduğunuz bir zamanı sizin için ayırıyoruz.

Yan flüt kursu fiyatları ne kadar?

Yan Flüt kursu 280TL/Ay
Şimdi kayıt olun sadece 220 TL ödeyin
Diğer kurs fiyatları için tıklayınız 

Yeriniz nerede?

Üsküdar, Selami Ali Efendi dolmuş duraklarının 50 metre yukarısında soldayız. – (Kız kulesi AVM üstü) 2.3.4. kat Vivonya Sanat Tabelası – Kırmızı Renkli Kapı
Yol tarifi alın
Bize 0216 310 13 10 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yan Flüt Kursları kaç ay sürüyor?

Kurslarımız 8 ay sürüyor.8 ay sonunda MEB onaylı sertifika veriyoruz.

Sınıflarınız kaç kişilik?

Yan Flüt eğitimlerimizi 2 kişilik özel ders sınıflarda yapıyoruz. Dilerseniz birebir derslerimizi de tercih edebilirsiniz.

Kurslarınız kaç yaş için uygun?

Yan Flüt kursu 10 yaş ve üzeri herkes için uygundur.

Derslerimizden Kareler

Daha fazla fotoğraf için tıklayınız

Müzik Konserlerimizden Kareler

Öğrenci Videolarımız

Öğrencilerimizin Konser Performansları

Öğrenci Performansları

George Michael – Careless Whisper

Hizmetler

Yorumlar

Vivonya Sanat Hakkında

Sanata dokunmak isteyen herkesin hayalini gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda, kısa sürede İstanbul’un en çok aranan ve öğrenci yetiştiren M.E.B. onaylı yan flüt kurslarından olduk.
Çağdaş eğitim metodlarımızla; genç, dinamik, pedagojik eğitimi olan ve iletişim becerileri yüksek öğretmen kadromuzla her geçen gün daha fazla kişinin hayatına sanat katıyor ve her yıl yüzlerce öğrencinin sanatsal başarılarına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

İletişim


Navigasyon


Haritadan yol tarifi almak için
tıklayınız


Telefon

0216 310 13 10


Adres Tarifi


 2.-3.-4.KAT – Ön ve Yan Sanat Tabelası


Üsküdar Selami Ali Efendi sarı dolmuş duraklarının 50 metre yukarısında soldayız.


Mimar Sinan Mahallesi,Selam-ı Ali Efendi Cd. No:41/A Kalkan İş Hanı
Üsküdar/İstanbul

İstanbul'a yeni taşındım acaba yan flüt kursu Kadıköy'e yakın mı?

Kadıköy’e çok yakınız. Metro, otobüs veya dolmuş ile 10 dakikada kursumuza ulaşabilirsiniz. Üsküdar Merkez durağında indiğiniz zaman 2 dakika yürüme mesafesinde kalıyoruz.

İsmek Yan Flüt Kursu ile özel bir yerde eğitim almak arasında ne gibi bir fark var?

İsmek kurumlarında verilen eğitimler grup sınıflarında işleniyor. Özel ders alabileceğiniz yerlerde dilerseniz birebir eğitimleri tercih edebiliyorsunuz.

Yan Flüt kursu Bakırköy'de de açmayı düşündüğünüz kurslardan mı?

Evet, düşünüyoruz. İstanbul’un bir çok yerinde yakın zaman içerisinde şubelerimiz açılacaktır. Anasayfamızın duyuru bölümünden takip edebilirsiniz.

Avrupa Yakası'nda Taksim Yan Flüt kursu da açarsanız seviniriz.

İstanbul’un sadece Anadolu Yakası bölümünde değil. Avrupa yakasında da çalışmalarımız sürüyor. Kurumumuz açılacağı zaman sitemizden duyurular yapılacaktır.

Yan Flüt fiyatları ve enstrüman temini hakkında bilgi alabilir miyim?

Çözüm ortaklarımızdan bütçenize en uygun yan enstrümanı satın alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yan Flüt Kursu Ataşehir'de de var mı?

Ataşehir’de çok yakında yeni şube açacağız. Yeni şubemiz açılacağı zaman sitemizden duyurular yapılacaktır.

Yan Flüt Kursunuza genelde hangi il ve ilçelerden geliyor?

Anadolu Yakası’nda Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Ataşehir, Beykoz vb. yerlerden geliyorlar, yan flüt eğitimlerimiz haftada 1 gün birebir olduğu için bu ilçelerden gelen öğrenciler kursumuza rahatça ve kısa sürede ulaşabiliyor. İstanbul sanat okulumuza semt olarak da en yakın yerlerden olan Mimar Sinan Mahallesi, Bulgurlu, Acıbadem ve Altunizade en fazla sayıda öğrencimizin bulunduğu yerlerden. Ayrıca onlarca öğrencimiz Aziz Mahmut Hüdayi, Cumhuriyet Mahallesi, Kısıklı, Ünalan, Zeynep Kamil Mahallesi, İcadiye, Çengelköy Mahallesi, Valide-i Atik, Ferah Mahallesi, Sultantepe, Sultanbeyli, Salacak, Ahmediye, Selimiye, Beylerbeyi, Yavuztürk, Bahçelievler, Selami Ali Mahallesi, Bağlarbaşı, Fıstıkağacı, Paşalimanı, Nakkaştepe, Harem, Küçüksu, Küplüce, Küçük Çamlıca, Kuzguncuk Mahallesi, Göztepe, Dudullu, İçerenköy, Kayışdağı, Esatpaşa, Küçükbakkalköy, Tantavi, Esenevler, Elmalıkent, Atakent, Sahrayıcedit, Caddebostan, Beylikdüzü, Pendik, Tuzla, Kavacık, Çubuklu, Feneryolu, Kozyatağı, Bostancı, Koşuyolu, İstiklal Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Ihlamurkuyu, Yamanevler, Libadiye, Altınşehir, kabataş, Alemdağ Mahallesi, istiklal caddesi, şişli, beşiktaş, taksim, beyoğlu, mecidiyeköy, eminönü,unkapanı, yenikapı, fatif, esenler, sirkeci, Esatpaşa, Barbaros Mahallesi, Çarşı, Merkez vb. semtlerden otobüs, metro, marmaray, vapur gibi ulaşım araçları veya özel araçlarıyla kolaylıkla geliyorlar.