İstanbul Müzik ve Resim Kursu

İstanbul Şan Kursu

Vivonya Sanat

Şan Dersi Soruları

Şan dersleriniz nasıl işleniyor?

Şan kurslarımızı haftada 1 gün, 1 saat olarak yapıyoruz. Hafta içi veya hafta sonu uygun olduğunuz bir zamanı sizin için ayırıyoruz.

Şan kursu fiyatlarınız nedir?

Şan kursu 330TL/Ay
Bugün kaydolun 270 TL ödeyin

Diğer kurs fiyatları için tıklayınız 

Yeriniz nerede?

Üsküdar Selami Ali Efendi dolmuş duraklarının 50 metre yukarısında soldayız. – (Kız kulesi AVM üstü) 2.3.4. kat Sanat Tabelası – Kırmızı Renkli Kapı
Yol tarifi alın
Bize 0216 310 13 10 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şan Kursları kaç ay sürüyor?

Kurslarımız 8 ay sürüyor.8 ay sonunda MEB onaylı sertifika veriyoruz.

Sınıflarınız kaçar kişilik?

Şan kurslarımızı 2 kişilik özel ders olarak yapıyoruz. Dilerseniz birebir derslerimizi de tercih edebilirsiniz.

Kurslarınız kaç yaş için uygun?

Şan kursu 10 yaş ve üzeri herkes için uygundur.

Derslerimizden Kareler

Daha fazla şan eğitimi fotoğrafları için tıklayınız

Şan Konserimizden Kareler

Kursumuzda eğitim alan öğrencilerimizin performansları

Öğrenci Videolarımız

2017 Öğrenci Konseri

(Yazımı Kışa Çevirdin) Leylam

Öğrenci Performansları

Tchaikovsky – Old French Song

Hizmetler

Yorumlar

Vivonya Sanat Hakkında

Sanata dokunmak isteyen herkesin hayalini gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda, kısa sürede İstanbul’un en çok aranan ve öğrenci yetiştiren M.E.B. onaylı şan kurslarından olduk.
Çağdaş eğitim metodlarımızla; genç, dinamik, pedagojik eğitimi olan ve iletişim becerileri yüksek öğretmen kadromuzla her geçen gün daha fazla kişinin hayatına sanat katıyor ve her yıl yüzlerce öğrencinin sanatsal başarılarına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

İletişim


Navigasyon


Haritadan yol tarifi almak için
tıklayınız


Telefon

0216310 13 10


Adres Tarifi


 2.-3.-4.KAT – Ön ve Yan Sanat Tabelası


Üsküdar Selami Ali Efendi sarı dolmuş duraklarının 50 metre yukarısında soldayız.


Mimar Sinan Mahallesi,Selam-ı Ali Efendi Cd. No:41/A Kalkan İş Hanı
Üsküdar/İstanbul

Beylikdüzü şan dersi diye arattığımda sizi buldum, kursunuza nasıl gelebilirim?

Beylikdüzü’nden Üsküdar merkeze gelen otobüsler yoluyla gelebilirsiniz. Üsküdar Merkez durağında indiğiniz zaman 2 dakika yürüme mesafesinde kalıyoruz.

Şan dersi İsmek ile özel bir yerde kurs almak arasında ne gibi bir fark var?

İsmek kurumlarında verilen eğitimler grup sınıflarında işleniyor. Özel kurs alabileceğiniz yerlerde dilerseniz birebir eğitimleri tercih edebiliyorsunuz.

Kadıköy'de şan kursu açmayı düşünüyor musunuz?

Şuanda sadece şan dersi Üsküdar’da, yakın zamanda Kadıköy’de kurs açmayı düşünüyoruz. İstanbul’un bir çok yerinde şubelerimiz açılacaktır. Anasayfamızın duyuru bölümünden takip edebilirsiniz.

Avrupa Yakası'nda Taksim şan kursu da açarsanız seviniriz.

Taksim’de şan kursu açacağız. İstanbul’un sadece Anadolu Yakası bölümünde değil. Avrupa yakasında da çalışmalarımız sürüyor. Şan kursu açılacağı zaman sitemizden duyurular yapılacaktır.

Opera eğitimi veriyor musunuz?

Şan dersi müfredatımız içerisinde opera parçaları da mevcuttur. Temel ses eğitimi aldıktan sonra opera parçaları da seslendirebilirsiniz.

Ücretsiz şan eğitimi veriyor musunuz?

Kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel ve ücretli bir Sanat Kursu’dur. Ders fiyatlarımız için http://vivonyasanat.com/fiyatlar göz atabilirsiniz.

Sesimi beğenmiyorum, sadece şarkı söyleme ve caz şan dersi kursunuz var mı?

Ses eğitimi müfredatımız içerisinde sesi doğru kullanmanın yanısıra teknik bilgiler ve şarkı söyleme üzerine de yoğunlaşıyoruz. Kısa zamanda güzel bir repertuar oluşturabilirsiniz.

Meb sertifikalı şan eğitimi Ataşehir'de bulamadım, siz sertifika veriyor musunuz?

Tabiki, 8 ay ders aldıktan sonra MEB onaylı sertifika veriyoruz.

Şan kurslarınıza genelde hangi il ve ilçelerden geliyor?

Anadolu Yakası’nda Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Ataşehir, Beykoz vb. yerlerden geliyorlar, şan eğitimlerimiz haftada 1 gün birebir olduğu için bu ilçelerden gelen öğrenciler kursumuza rahatça ve kısa sürede ulaşabiliyor. İstanbul sanat okulumuza semt olarak da en yakın yerlerden olan Mimar Sinan Mahallesi, Bulgurlu, Acıbadem ve Altunizade en fazla sayıda öğrencimizin bulunduğu yerlerden. Ayrıca onlarca öğrencimiz Aziz Mahmut Hüdayi, Cumhuriyet Mahallesi, Kısıklı, Ünalan, Zeynep Kamil Mahallesi, İcadiye, Çengelköy Mahallesi, Valide-i Atik, Ferah Mahallesi, Sultantepe, Salacak, Ahmediye, Selimiye, Beylerbeyi, Yavuztürk, Bahçelievler, Selami Ali Mahallesi, Bağlarbaşı, Fıstıkağacı, Paşalimanı, Nakkaştepe, Harem, Küçüksu, Küplüce, Küçük Çamlıca, Kuzguncuk Mahallesi, Göztepe, Dudullu, İçerenköy, Kayışdağı, Esatpaşa, Küçükbakkalköy, Tantavi, Esenevler, Elmalıkent, Atakent, Sahrayıcedit, Caddebostan, Kavacık, Çubuklu, Feneryolu, Kozyatağı, Bostancı, Koşuyolu, İstiklal Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Ihlamurkuyu, Yamanevler, Libadiye, Altınşehir, kabataş, Alemdağ Mahallesi, istiklal caddesi, şişli, beşiktaş, taksim, beyoğlu, mecidiyeköy, eminönü,unkapanı, yenikapı, fatif, esenler, sirkeci, Esatpaşa, Barbaros Mahallesi, Çarşı, Merkez vb. semtlerden otobüs, metro, marmaray, vapur gibi ulaşım araçları veya özel araçlarıyla kolaylıkla geliyorlar.
*Ayrıca; Adana,Bolu,Tarsus ve Kayseri’de şan kursumuz yoktur.