İstanbul Müzik ve Resim Kursu

İstanbul Gitar Kursu

Vivonya Sanat

Gitar Dersi Soruları

Gitar dersleriniz nasıl işleniyor?

Gitar kurslarımızı haftada 1 gün 1 saat olarak yapıyoruz. Hafta içi veya hafta sonu uygun bir zamanı sizin için ayırıyoruz.

Gitar kursu fiyatlarınız nedir?

Gitar kursu 330TL/Ay
Bugün kaydolun 270 TL ödeyin
Diğer kurs fiyatları için tıklayınız 

Yeriniz nerede?

Üsküdar Selami Ali Efendi dolmuş duraklarının 50 metre yukarısında soldayız. – (Kız kulesi AVM üstü) 2.3.4. kat Sanat Tabelası – Kırmızı Renkli Kapı
Yol tarifi alın
Bize 0216 310 13 10 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gitar kursları kaç ay sürüyor?

Kurslarımız 8 ay sürüyor.8 ay sonunda MEB onaylı sertifika veriyoruz.

Sınıflarınız kaçar kişilik?

Gitar derslerimizi 2 kişilik özel sınıflarda yapıyoruz.

Gitar kursu kaç yaş için uygun?

Eğitimlerimiz 7 yaş ve üzeri herkes için uygundur.

Derslerimizden Kareler

Daha fazla fotoğraf için tıklayınız

Müzik Kursu Konserimizden Kareler

Öğrencilerimizin Videoları

Öğretmenlerimizin Performansı

Öğrenci Performansları

Öğrencimizin Dersteki Performansı

Öğrenci Konserlerimiz

Hizmetler

Yorumlar

Vivonya Sanat Hakkında

Sanata dokunmak isteyen herkesin hayalini gerçekleştirmek için çıktığımız bu yolda, kısa sürede İstanbul’un en çok aranan ve öğrenci yetiştiren M.E.B. onaylı gitar kurslarından olduk.
Çağdaş eğitim metodlarımızla; genç, dinamik, pedagojik eğitimi olan ve iletişim becerileri yüksek öğretmen kadromuzla her geçen gün daha fazla kişinin hayatına sanat katıyor ve her yıl yüzlerce öğrencinin sanatsal başarılarına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

İletişim


Navigasyon


Haritadan yol tarifi almak için
tıklayınız


Telefon

0216 310 13 10


Adres Tarifi


 2.-3.-4.KAT – Ön ve Yan Sanat Tabelası


Üsküdar Selami Ali Efendi sarı dolmuş duraklarının 50 metre yukarısında soldayız.


Mimar Sinan Mahallesi,Selam-ı Ali Efendi Cd. No:41/A Kalkan İş Hanı
Üsküdar/İstanbul

Maltepe'den Gitar kursunuza nasıl gelebilirim?

Maltepe’den okulumuza metro yoluyla gelebilirsiniz. Üsküdar Merkez durağında indiğiniz zaman 2 dakika yürüme mesafesinde kalıyoruz.

İsmek Gitar Kursu ile özel bir yerde kurs almak arasında ne gibi bir fark var?

İsmek kurumlarında verilen eğitimler grup sınıflarında işleniyor. Özel kurs alabileceğiniz yerlerde dilerseniz birebir eğitimleri tercih edebiliyorsunuz.

Trabzon'da gitar kursu açmayı düşünüyor musunuz?

Öncelikli planlarımız İstanbul’da ve Bursa’da sanat okulları açmak, ardından farklı şehirlerde de sanat okulları açmak düşüncesindeyiz. Anasayfamızın duyuru bölümünden açacağımız şubeler ile ilgili anlık bilgileri takip edebilirsiniz.

Bağcılar gitar kursu fiyatlarından daha uygun geldiniz, Bağcılar'da da gitar eğitimi verirseniz çok seviniriz.

Bağcılar’da da sanat okulu açacağız. İstanbul’un sadece Anadolu Yakası bölümünde değil. Avrupa yakasında da çalışmalarımız sürüyor. Gitar kursu açılacağı zaman sitemizden duyurular yapılacaktır.

Perpa gitar kursu diye arattığımda sizi buldum,eğitimlerinize nasıl kayıt olabilirim?

Eğitimlerimize kayıt olmak için kursumuza gelebilir veya www.vivonyasanat.com.tr internet sitemizden online kayıt oluşturabilirsiniz.

Gitar Kursunuza genelde hangi il ve ilçelerden geliyor?

Anadolu Yakası’nda Üsküdar, Ümraniye, Kadıköy, Ataşehir, Beykoz vb. yerlerden geliyorlar, gitar eğitimlerimiz haftada 1 gün birebir olduğu için bu ilçelerden gelen öğrenciler kursumuza rahatça ve kısa sürede ulaşabiliyor. İstanbul gitar kursumuza semt olarak da en yakın yerlerden olan Mimar Sinan Mahallesi, Bulgurlu, Acıbadem ve Altunizade en fazla sayıda öğrencimizin bulunduğu yerlerden. Ayrıca onlarca öğrencimiz Aziz Mahmut Hüdayi, Cumhuriyet Mahallesi, Kısıklı, Ünalan, Zeynep Kamil Mahallesi, İcadiye, Çengelköy Mahallesi, Valide-i Atik, Ferah Mahallesi, Sultantepe, Salacak, Ahmediye, Selimiye, Beylerbeyi, Yavuztürk, Bahçelievler, Selami Ali Mahallesi, Bağlarbaşı, Fıstıkağacı, Paşalimanı, Nakkaştepe, Harem, Küçüksu, Küplüce, Küçük Çamlıca, Kuzguncuk Mahallesi, Göztepe, Dudullu, İçerenköy, Kayışdağı, Esatpaşa, Küçükbakkalköy, Tantavi, Esenevler, Elmalıkent, Atakent, Sahrayıcedit, Caddebostan, Kavacık, Çubuklu, Feneryolu, Kozyatağı, Bostancı, Koşuyolu, İstiklal Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Ihlamurkuyu, Yamanevler, Libadiye, Altınşehir, kabataş, Alemdağ Mahallesi, istiklal caddesi, şişli, beşiktaş, taksim, beyoğlu, mecidiyeköy, eminönü,unkapanı, yenikapı, fatif, esenler, sirkeci, Esatpaşa, Barbaros Mahallesi, Çarşı, Merkez vb. semtlerden otobüs, metro, marmaray, vapur gibi ulaşım araçları veya özel araçlarıyla kolaylıkla geliyorlar.